- Главная
- Спорт и отдых
- Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Gaper Black/Green с защитой от комаров
Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Gaper Black/Green с защитой от комаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Ліхтар Skif Outdoor Gaper - ідеальний варіант для любителів кемпінгу і відпочинку за межами міста. Зручний форм-фактор, яскравий колір корпусу, наявність захисту від комах і приємна ціна, явно виділяють дану модель серед аналогів.
Ліхтар працює на вбудованому акумуляторі ємністю 2000 mAh. Є 2 режими яскравості: 250 і 150 люмен, режим миготіння + захист від комах. УФ-світло приваблює комах, вони сідають на лампу і отримують сильний (як для комах) удар струмом.
Корпус виготовлений з міцного пластику. На корпусі розміщено 2 гумових кнопки, які досить легко знайти на дотик, навіть в рукавичках. Також є роз'єм для зарядки за допомогою USB-кабелю захищений гумовою заглушкою для запобігання попадання всередину води і пилу.
Ліхтар має спеціальну ручку з міні-карабіном для можливості повісити його на дерево або екіпіровку. Невелика вага ліхтаря дозволяє його брати з собою, а вологозахист рівня IPX4 забезпечить упевнений використання в будь-яких погодних умовах.
| Тип | Светодиодные фонари (LED) |
| Производитель | Skif Outdoor |
| Гарантия | 3 месяца |
| Страна-производитель | Китай |
| Светосила, Lm: | 250 |
| Количество режимов яркости: | 3 |
| Формат батареи: | Аккумулятор 2000 mAh |
| Время непрерывного свечения: | 250 lm - 4 часа/150 lm - 6 часов/режим мигания - 3 часа/антимоскитній режим - 8 часов |
| Герметичность: | IPx4 |
| Размеры | 145х80 мм |
| Масса | 0.31 кг |
| Материал | пластик |
| Артикул | YD-585 |
Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Gaper Black/Green с защитой от комаров отзывы
Категории: Спорт и отдых Фонари
















