- Главная
- Спорт и отдых
- Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Buster Black/Green
Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Buster Black/Green
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Ліхтар Skif Outdoor Buster - ідеальний варіант для любителів кемпінгу і відпочинку за межами міста. Зручний форм-фактор, яскравий колір корпусу і приємна ціна, явно виділяють дану модель серед аналогів.
Дизайн, який поєднав у собі, як ручний ліхтар, так і функцію лампи, дозволить використовувати ліхтар в будь-яких умовах. Включається Buster за допомогою однієї центральної кнопки, і за рахунок неї ж дозволяє перемикатися між режимами яскравості без будь-яких складнощів. Крім звичайного білого світла, ліхтар має червоне світло, доступне в двох режимах: статичному і миготливому.
Працює ліхтар на вбудованому акумуляторі ємністю 3000 mAh. Ліхтар заряджається за допомогою USB-кабелю, який йде в комплекті.
Корпус виготовлений з міцного пластику. Зверху і збоку ліхтаря є складна ручка, яка забезпечує легке транспортування. У комплекті є карабін, за допомогою якого можна повісити ліхтар на рюкзак або екіпіровку.
Визначити заряд батареї дозволяє індикатор на центральній кнопці: синє підсвічування сигналізує про те, що ліхтар заряджений. Червоне - розряджений.
| Тип | Светодиодные фонари (LED) |
| Производитель | Skif Outdoor |
| Гарантия | 3 месяца |
| Страна-производитель | Китай |
| Светосила, Lm: | 450 |
| Количество режимов яркости: | 6 |
| Формат батареи: | Аккумулятор 3000 mAh |
| Время непрерывного свечения: | Режим лампы: 350 lm - 2.5 часа/200 lm - 5 часов/180 lm - 45 часов. Режим фонаря: 450 lm - 4 часа/250 lm - 10 часов |
| Герметичность: | IPx4 |
| Размеры | 168х80х78 мм |
| Масса | 0.42 кг |
| Материал | пластик |
| Артикул | YD-260 |
Фонарь кемпинговый SKIF Outdoor Buster Black/Green отзывы
Категории: Спорт и отдых Фонари















