Каталог товарів
- Главная
- Игрушки и сувениры
- Машинка ZIPP Toys 4Х4 повнопривідний пікап з камерою (синій)
Машинка ZIPP Toys 4Х4 повнопривідний пікап з камерою (синій)
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Повнопривідний пікап ZIPP Toys FY002AW - нагадує найбільш великий і найшвидший клас гоночних машин для бездоріжжя Trophy Trucks. Такі машини мають підвіску з великим ходом і потужні двигуни.
Як і в реальних машинах, пікап ZIPP Toys FY002AW оснащений повним приводом 4х4, потужним двигуном, конструкцією з амортизаторами і системою підвіски для подолання будь-яких перешкод.
Машинка управляється за рахунок пульта, який працює на двох батарейках типу АА (не входять в комплект). Модель укомплектована з'ємною камерою 0.3 МП. Для більш зручного керування до пульта можна прикріпити телефон, підключитися до камери за допомогою програми і вести фото або відео зйомку в реальному часі.
Працює пікап на акумуляторі на 700 mAh. Час роботи - до 25 хвилин.
| Производитель | Zipp Toys |
| Пол | мужской |
| Материал корпуса | пластик |
| Источник питания | Аккумулятор 700 mAh |
| Размеры | 33,8х13,5х14,7 см |
| Формат батареи | Аккумулятор 700 mAh |
| Страна-производитель | Китай |
| Возраст | от 6 лет |
| Частота | 2.4Ггц |
Машинка ZIPP Toys 4Х4 повнопривідний пікап з камерою (синій) отзывы
About this product reviews yet. Be the first!
Рекомендуем посмотреть Сравнить все
Нет в наличии



















