Чи може бути Crosman С31 як пістолет для самозахисту?

Здесь можно оставлять объективные отзывы о товарах, приобретенных в нашем магазине. Что понравилось, что не понравилось и т.п.

Модератори: SchiFFer, rangel

Чи може бути Crosman С31 як пістолет для самозахисту?

Повідомлення Марік » Пон жовтня 26, 2009 2:38 am

Люди скажіть будь ласка де за 500-чи 600 можна купити чи заказати буду дуже вдячний, і ще скажіть хто не будь бо я в цій справі новачок, чи може бути Crosman С31 як пістолетом для самозахисту? наприклад якщо комусь вдару по ногах чи в живіт наприклад людина наскільки почтуствує цей удар і який ефект з цього буде? І яка юридична відповідальність лежить на мені якщо стрільнув у засобах самозахисту?
Марік
Новичок

Повідомлення: 8

Re: Чи може бути Crosman С31 як пістолет для самозахисту?

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 9:14 am

Для захисту від собак рекомендую флобер.
Там є і звук і вистріл. Шанси вижити зростають.

На рахунок "нехороших людей", краще навіть не думай про це..
Варіанти два.. або ти попадеш туди куди не треба (шия, очі...) - відповідати перед законом будеш по повній!!!
або попадеш , наприклад, по ногам і тим самим зменшиш свої шанси вийти з халепи здоровим і в кращому випадку живим)

Скільки років? Де бачиш небезпеку?
Lort
Эксперт

Повідомлення: 524
Арсенал: Были:
1377(3 шт) МК АП + leapers 3-9X32AO; Crosman C11; MP-654К (2 шт); Hatsan 85,90; Diana 31; Lider 44; Иж 60 ППП АП, ИЖ 60ПСП+Таска 4-16х40; Славия 634+Вальтер 6х42; Kimar Derringer...
Есть:
- приятные воспоминания..

Повідомлення rangel » Пон жовтня 26, 2009 11:33 am

Lort написав:Для захисту від собак рекомендую флобер.

Теж не факт. Собаки різні бувають.
Правила і пошук рулять. Читайте і користуйтесь.
Я не працюю в gunshop
rangel
Троль-партизан

Повідомлення: 1100
Арсенал: MP-651KC
Air Arms TX200 Mk3 + Leapers SCP-6245AOMDLTS

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 12:06 pm

+1
Це дійсно так. Але флобер краще ніж СО2 пістоль.
Травмат краще ніж флобер..
Вогнепальна краще за травмат)

Кажуть є балончики спеціальні для собак..

Вот почитай) http://talks.guns.ru/forummessage/82/395806.html
Lort
Эксперт

1377(3 шт) МК АП + leapers 3-9X32AO; Crosman C11; MP-654К (2 шт); Hatsan 85,90; Diana 31; Lider 44; Иж 60 ППП АП, ИЖ 60ПСП+Таска 4-16х40; Славия 634+Вальтер 6х42; Kimar Derringer...
Есть:

Повідомлення rangel » Пон жовтня 26, 2009 12:09 pm

Від собак на дальній відстані рогатка прокатить 8)
Особливо, якщо зарядити роликом від підшипника :D
Я не працюю в gunshop
rangel
Троль-партизан

Повідомлення Марік » Пон жовтня 26, 2009 1:25 pm

Марік написав:Люди скажіть будь ласка де за 500-чи 600 можна купити чи заказати буду дуже вдячний, і ще скажіть хто не будь бо я в цій справі новачок, чи може бути Crosman С31 як пістолетом для самозахисту? наприклад якщо комусь вдару по ногах чи в живіт наприклад людина наскільки почтуствує цей удар і який ефект з цього буде? І яка юридична відповідальність лежить на мені якщо стрільнув у засобах самозахисту?

Мені 23 роки, небезпеку особо так ніде не бачу, але бували випадки що підходили добрі люди і попросили все відати шо є собою з двома не справлюсь, а чому так категорично дивитесь на Crosman 31 обоснуйте свою думку ? Ну якшо пальну по ногах я думаю нічого такого не станеться нападнику поїде до хірурга вийме ну і все, ну якщо я дійсно захищав себе то я думаю правохороні органи нічого мені не зроблять. А по закону можна використовувати пневматичну зброю для самозахисту, там шось Луценко говорив про яку зброю він казав?
Марік
Новичок

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 2:19 pm

Про Луценка забудь..

Ну уяви собі ситуацію.. До тебе підійдуть ті самі двоє.. і припустим ти захочеш скористатися іграшкою. Скільки тобі треба часу щоб її дістати з кишені, проколоти балончик , націлитись і стрельнути?
Можна і з проколеним ходити.. але уяви що балончик травити буде.. і що тоді?

Переважно добрі люди не просто люди.. а у них є певні спортивні навики .. Тут як не крути треба зброю зупиняючої дії.

А вот ще тобі варіант.. Нехай у добрих людей є справжня зброя, а у тебе ця плювалка.. І не думаю що вони будуть чекати поки ти перший у них вистрілиш, щоб переконатися що в тебе пневматика. Получиш справжню у відповідь. Повір, серед добрих людей, кожен 5 має зброю..

Недавно був я в одному магазині пневматичної зброї.. Так стою там і дивлюсь на товар і тут заходять парочка, хлопець з дівчиною і до продався.. тіпа що за х.. ви мені продали.. воно навіть шкіру не пробиває. Продавець не зрозумів про що вони, а вони сказали, що вчора на спір один дуже розумний погодився отримати кулю з флобера в плече. Початкова швидкість там 150 м/с.. Дивно що не пробило..але факт є.
Lort
Эксперт

Есть:

Повідомлення Марік » Пон жовтня 26, 2009 3:31 pm

Lort написав:Про Луценка забудь..

Ну уяви собі ситуацію.. До тебе підійдуть ті самі двоє.. і припустим ти захочеш скористатися іграшкою. Скільки тобі треба часу щоб її дістати з кишені, проколоти балончик , націлитись і стрельнути?
Можна і з проколеним ходити.. але уяви що балончик травити буде.. і що тоді?

Переважно добрі люди не просто люди.. а у них є певні спортивні навики .. Тут як не крути треба зброю зупиняючої дії.

А вот ще тобі варіант.. Нехай у добрих людей є справжня зброя, а у тебе ця плювалка.. І не думаю що вони будуть чекати поки ти перший у них вистрілиш, щоб переконатися що в тебе пневматика. Получиш справжню у відповідь. Повір, серед добрих людей, кожен 5 має зброю..

Недавно був я в одному магазині пневматичної зброї.. Так стою там і дивлюсь на товар і тут заходять парочка, хлопець з дівчиною і до продався.. тіпа що за х.. ви мені продали.. воно навіть шкіру не пробиває. Продавець не зрозумів про що вони, а вони сказали, що вчора на спір один дуже розумний погодився отримати кулю з флобера в плече. Початкова швидкість там 150 м/с.. Дивно що не пробило..але факт є.

А що потрыбно кожний раз балончик пробивати він що не готовий для стрільби? А можна з пробитим потстійно щоб був пістолет?
А як на рахунок шпани ну якшо от пальнути по нозі чит в інше не вразливу місце, хіба людину не зупинить 1-2 пулі?

Що ви можете порадити в мене бюджет максимум 700 грн, шо можна для самозахисту купити? для мене велике значення грає і дизайн пістолета от 31 мені дуже подобається по вигляду, шо мона взати за такі гроші? с-31 я знайшов за 600 грн може хтось знає де дешевше підскажіть?
А як на рахунок качок з ним мона побавитись чи до такої роботи вінтовку потрібно
Марік
Новичок

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 5:30 pm

Мене і магазин весь не зупинить)))

Якщо заради розваги (стрільба по склянним мішеням на відстанні до 10 метрів) - то шароплюй якраз добре.

Про "пєрнатих" забудь. Не для цього ці пістолети створенні. (читай вище)

Мав би я 700 грн, то добавив би трохи і придбав би собі рушницю)
http://gunshop.com.ua/index.php?productID=846

Чесно кажучи, маю підозру, що ти вечорами вдома не сидиш) А ходиш де ходять шукачі пригод..
З хорошою компанією проблем ніколи не виникне..

п.с. дуже мені подобається підпис під моєю аватаркою. .я просто балдію))) дякую!
Lort
Эксперт

Есть:

Повідомлення Марік » Пон жовтня 26, 2009 7:32 pm

Lort написав:Мене і магазин весь не зупинить)))

Якщо заради розваги (стрільба по склянним мішеням на відстанні до 10 метрів) - то шароплюй якраз добре.

Про "пєрнатих" забудь. Не для цього ці пістолети створенні. (читай вище)

Мав би я 700 грн, то добавив би трохи і придбав би собі рушницю)
http://gunshop.com.ua/index.php?productID=846

Чесно кажучи, маю підозру, що ти вечорами вдома не сидиш) А ходиш де ходять шукачі пригод..
З хорошою компанією проблем ніколи не виникне..

п.с. дуже мені подобається підпис під моєю аватаркою. .я просто балдію))) дякую!

Та навіщо мені рушниця мені потрібно щось маленьке щоб під курткою сховати, пригод взагалі я не шукаю але для безпеки щось хочу купити газ., балончик це все не те, потрібно щоб можна було зупинити але не нашкодити сильно або налякати того хто буде нечемно себе вести, так що порадите??

І що ти казав за підпис я шось не зрозумів ??? Який підпис під аваторкою???
Марік
Новичок

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 9:30 pm

Про підпис забудь. .це я про себе..

Купи Зоракі 914 і не парся))) :crazy: :twisted:
Lort
Эксперт

Есть:

Повідомлення Марік » Пон жовтня 26, 2009 11:09 pm

Lort написав:Про підпис забудь. .це я про себе..

Купи Зоракі 914 і не парся))) :crazy: :twisted:

Це тіпа ніякого патрона просто лякалка, на холостих, як на мене краще вже пневмат ніж нічого з дула не вискакує!!!
Марік
Новичок

Повідомлення Lort » Пон жовтня 26, 2009 11:44 pm

а ти погугли!!!
І якщо вистрілити навіть тим стартовим в напрямку вух, то будеш мати 2-3 секунди щоб почати втікати.
Lort
Эксперт

Есть:

Повідомлення Марік » Вів жовтня 27, 2009 2:54 pm

Lort написав:а ти погугли!!!
І якщо вистрілити навіть тим стартовим в напрямку вух, то будеш мати 2-3 секунди щоб почати втікати.

:) За 3 секунди не втечеш, а досвідчена людина зразу забідозрить що пістолет стартовий, хотя в стартовий можна вставляти резинові кулі але це вже нарушення ЗУ а я його не хочу порушувати!!!
Марік
Новичок

Повідомлення rangel » Вів жовтня 27, 2009 6:49 pm

Так, шановне панство! Цей дитячий садочок мені починає набридати.

Пану Маріку я дуже рекомендую почитати тему про самозахист, і не шукати з пневматом пригод на свій анальний отвір.

За сим і відкланяюся.

P.S. Тему закриваю, як потенційне джерело флуду й нездорових ідей.
Я не працюю в gunshop
rangel
Троль-партизан

Повернутись до Отзывы о товарах нашего магазина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей